Ventas Luxe

Допомога з працевлаштуванням в Україні
Швидко, якісно, професійно!

Про компанію

Ми пропонуємо підтримку для українського бізнесу. Будучи агентством з працевлаштування, ми пропонуємо допомогу пошуку на найвищому рівні! Ми перевіряємо кандидатів також з точки зору освіти, знання мови та законності документів та дозволів – особливо у випадку виконання робіт, що вимагають спеціальних дозволів. Проводимо відбір потенційних працівників, беручи до уваги усі вимоги працедавців щодо їхньої компетенції та кваліфікації. Крім цього, ми беремо на себе вирішення усіх необхідних формальностей, щоб робота була легальною.

Агентство з працевлаштування “Вентас Люкс” це партнер, про співпрацю з яким варто подумати. Ми допомагаємо розвивати бізнес в країні. Ми пропонуємо нашим партнерам доступ до перевіреної бази потенційних кандидатів. Ми даємо можливість переглянути базу потенційних працівників – на предмет їхніх можливостей, як фізичних, так і розумових, а також спеціалістів з різних галузей та видів діяльності.

Послугами нашого агентства користуються, як фізичні так і юридичні особи. Ми забезпечуємо послуги з набору працівників на дуже високому рівні, гарантуючи нашим партнерам відбір кандидатів згідно з вимогами посади, що пропонується. Крім цього, ми допомагаємо у вирішенні формальностей, пов’язаних із працевлаштуванням іноземця.

Our Office
Top